HelpMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 x3 dmg hack

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 42
Data de înscriere : 05/02/2011

x3 dmg hack   Empty
MesajSubiect: x3 dmg hack    x3 dmg hack   I_icon_minitimeDum Feb 06, 2011 11:01 am

Asa deci cred ca toata lumea stie ce inseamna x3 dmg( pt cei care nu stiu ii atunci cand dai de 3 ori cu magia/lovitura ex
cand dau 2k cu varteju iar acel dmg va fi repetat de inca 2 ori pe langa lovitura normala)

Asa cred ca sunteti ne rabdatori eu nam sa va explic acum dar pe scurt trebe sa modificati cateva pachuri din clientu srv-ului si sa introduceti inca cateva (acest hack nu se poate dezactiva faceti o copie la folderul pe care il faceti o copie la fiserul pe care lati facut
cu hack pt a putea sa jucati si fara)

Hai creca deja vam plictisit nu? ei bine aveti si voi pik de rabdare:P

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] <----- aici este tutorialu il urmati si veti avea si vio x3 dmg:D<-----

Nu stiu daca merge si pe ro eu am incercat pe nerdmt2
Sus In jos
http://helpmetin.bossforum.net
asandu09




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/02/2011

x3 dmg hack   Empty
MesajSubiect: Re: x3 dmg hack    x3 dmg hack   I_icon_minitimeMier Feb 23, 2011 9:10 am

Eu m-am logat si tot nu vad tutorialu
Sus In jos
 
x3 dmg hack
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HelpMetin :: Despre metin2 :: Servere de metin2-
Mergi direct la: