HelpMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Propunere pentru membrii

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 42
Data de înscriere : 05/02/2011

Propunere pentru membrii  Empty
MesajSubiect: Propunere pentru membrii    Propunere pentru membrii  I_icon_minitimeDum Feb 06, 2011 10:50 am

Salut.Desii aceasta categorie s-ar prespune sa fie una dedicata cu propunerile voastre catre noi(Staful acestui forum)de data asta eu va fac o propunere voua membrilor.Din cate am vazut formul nostru are membrii in prostie dar prea putini sunt activi .V-as ruga pe toti sa va apucati sa faceti cat mai multe replyuri si sa incepeti sa creati cat mai multe topicuri astfel ne vom putea dezvolta forumul.Stiti bine ca unde's multi puterea creste .Asa ca va spun inca de pe acum acest forum are nevoie de voi,membrii nostrii!
De asemenea va rog pe vizitatorii care decat stiti sa va uitati la topicuri si sa obtineti sfaturi pe degeaba sa va inregistrati si voi si sa fiti activi ca nah...macar asa sa fiti recunoscatori .
Sper sa-mi luati in seama propunerea si sa deventi toti vizitatori forumului cat mai activi!In cazul in care nu veti face asa se vor lua masuri[Adica pur si simplu voi face invizibile categoriile pentru sfaturi tuturiale etc.(inafara de reguli si reclama)]....sper sa nu se ajunga la asa ceva si sa ne ajutam reciproc ...voi cu replyurile noi cu topicurile
...pana cand rolurile se vor inversa
Sus In jos
http://helpmetin.bossforum.net
 
Propunere pentru membrii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere pentru membrii(2)
» Buna ziua ! O mica propunere pentru dumneavoastra !
» Propunere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HelpMetin :: Propuneri :: Sugestii-
Mergi direct la: